5961
Od wczoraj linia 111 stała się kolejną obsługiwaną planowo wyłącznie pojazdami elektrycznymi. Przy okazji debiut liniowy widocznego na zdjęciu autobusu.

5961

Od wczoraj linia 111 stała się kolejną obsługiwaną planowo wyłącznie pojazdami elektrycznymi. Przy okazji debiut liniowy widocznego na zdjęciu autobusu.

System oceniania zdjęć
Infomacje o pliku
Autor i kategoria zdjęcia:PP (R-4) Solaris Urbino 18 Electric
Punkty: 17:1
Numer pojazdu ⇒ [numer]:[5961]
Numer brygady/linii ⇒ brygada/[linia]:9/[111]
Miejsce wykonania zdjęcia ⇒ Miejscowość, ulica:Warszawa, ulica Krakowskie Przedmieście
Data wykonania zdjęcia ⇒ DD.MM.RRRR:13.07.2020
Waga pliku:531 KiB
Data dodania:14 lipca 2020
Wymiary zdjęcia:1200 x 800 pikseli
Ilość wyświetleń:702 razy
Bezpośredni link do zdjęcia:http://www.wgkm.waw.pl/galeria/displayimage.php?pid=8084

Komentarz 1 do 3 z 3
Strona: 1

Gość_Scharlich   [14 lipca 2020, 18:26]
I jak z wytrzymałością baterii? Przejeździły cały dzień?
WCT   [16 lipca 2020, 13:39]
Cały dzień? Robią dwa kółka i z Gocławia zjazd na R-3 się naładować.
Gość_Ashir   [17 lipca 2020, 10:08]
Tak jeżdżą cały dzień bez większych problemów. Zgodnie z rozkładem każda brygada zjeżdża na ładowanie na Ostrobramską, ale nie jest to jakiś wielki problem. Trzeba było dołożyć jedną całkę i tyle.

Komentarz 1 do 3 z 3
Strona: 1

Chcesz skomentować zdjęcie? Dodaj komentarz!  b u i url
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?: